Heerenveen buigt achterstand om in een zege op Go Ahead

Door Voetbalcentraal, saturday 2013-11-30 21:36:00

Het duel tussen SC Heerenveen en Go Ahead Eagles eindigde zaterdagavond in 3-1. De Friezen kwamen aanvankelijk door een doelpunt van Falkenburg op achterstand, maar de ploeg van Marco van Basten rechtte de rug in de tweede helft en zette deze achterstand uiteindelijk om in een 3-1 winst. Go Ahead ging met een knappe 0-1 voorsprong rusten in Heerenveen, maar na rust kwam er een ander SC Heerenveen op het veld in het Abe Lenstra Stadion. Marten de Roon wist als eerste het Deventerse goal te treffen. Waarna de fraaiste goal van de avond werd gemaakt. Deze kwam op naam van Pele van Anholt. De linksback maakte een geweldige loopactie af met een vlammend schot en verschalkte daarmee Go Ahead-doelman Eloy Room. Ziyech zette als laatste speler zijn naam op het scorebord. Daarmee deed het Go Ahead Eagles' laatste sprankje hoop op een gelijkspel verdwijnen. Met deze overwinning blijft SC Heerenveen in het spoor van de lijstaanvoerder(s) in de Eredivisie. Go Ahead zakt steeds verder weg op de ranglijst van de Eredivisie.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.