Booy: "Deze wedstrijd zegt iets over onze spelopvatting"

Door Voetbalcentraal, sunday 2014-02-09 10:25:04

De knappe overwinning van Go Ahead Eagles op AZ, kon gisteravond wel worden gewaardeerd door Foeke Booy. De trainer is trots op zijn team en op de knappe goal van zijn rechtsback Doke Schmidt. "Doke doet dat wel eens vaker ja. Op de training haalt hij ook wel eens zo uit. Hij heeft een goede trap. Zijn spel is soms wat onstuimig, maar het is een terriër van een back. Fantastisch voor hem hoe hij opkomt en gewoon uithaalt", vertelt Booy over de goal waarmee de rechtsback tien minuten voor rust zijn team op voorsprong zette. Verder was Booy erg te spreken over de manier waarop Go Ahead de wedstrijd naar zich toe trok. "Met deze winst hebben we die late gelijkmaker tegen RKC Waalwijk (2-2, red.) van ons afgeschud. Dat was een domper, maar daar heb ik niets van teruggezien." "Het zegt iets over onze spelopvatting. Over onze overtuiging. Op het juiste moment staan de juiste spelers op. Dat betekent dat je in de breedte beter wordt, dat iedereen scherper wordt en dat ik keuzes kan maken. We halen op dit moment het maximale uit een relatief smalle selectie", aldus Booy.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.