Verhoek: ''Ik heb geen revanchegevoelens richting Feyenoord''

Door Voetbalcentraal, thursday 2015-01-22 16:01:00

Wesley Verhoek speelt de komende maanden voor Go Ahead Eagles. De vleugelspits, gehuurd van Feyenoord, wil in de Adelaarshorst vooral het plezier in voetbal weer terugkrijgen. ''Mijn laatste wedstrijd voor Feyenoord speelde ik tegen Besiktas in de voorronde van de Champions League'', vertelt de huurling voor de camera van regiozender RTV Oost. ''Daarna speelde ik de wedstrijden bij Jong Feyenoord. Ik voel me fit en ik heb de afgelopen tijd elke dag op niveau getraind.'' Verhoek begint met de nodige ambities aan zijn avontuur in Deventer: ''Het zijn geen goede jaren geweest. Ik wil hier aan voetballen toekomen en laten zien dat ik er nog ben. Ik zal net zoals bij FC Twente en Feyenoord keihard mijn best doen. Ik heb geen revanchegevoelens richting Feyenoord. Het is een prachtige club maar ik wil voor mezelf aan voetballen toekomen.''

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.