'Wereldkampioen komt ook niet in plannen Ancelotti voor'

Door Voetbalcentraal, wednesday 2016-05-11 18:47:00

Mario Götze mag Bayern München deze zomer verlaten, zo bericht Süddeutschen Zeitung. De aanstaande trainer van de Duitse topclub, Carlo Ancelotti, zou de middenvelder dat deze week hebben medegedeeld. Götze werd drie jaar geleden door Bayern overgenomen van Borussia Dortmund. In zijn eerste seizoenen bij der Rekordmeister kon hij nog rekenen op veel speelminuten, maar dat is dit seizoen totaal niet het geval. Zijn grootste succes dateert alweer van twee jaar geleden: toen besliste hij de WK-finale tussen Duitsland en Argentinië. De 23-jarige spelmaker komt niet in de plannen van Josep Guardiola voor en ook diens opvolger Ancelotti ziet het niet in hem zitten, als de Duitse media de waarheid vertellen. De gezaghebbende krant BILD meldde eerder al dat Götze aan zijn laatste maanden bij Bayern bezig is. Zijn contract in de Allianz Arena loopt nog door tot medio 2017. Diverse clubs zouden hem graag willen inlijven, zo ook zijn oude werkgever Borussia Dortmund.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.