PSV moet op zoek naar alternatief: "Ik zal hier verder gaan"

Door Voetbalcentraal, monday 2016-07-25 14:46:00

PSV-target Bruma blijft voetballen bij zijn huidige club Galatasaray. Dat vertelde Armino Tue Na Bangna, zoals de flankspeler voluit heet tijdens een interview. "Ik zal hier verder gaan", sprak hij. De buitenspeler staat onder contract bij de Turkse grootmacht, maar na zijn goede seizoen als huurling bij Real Sociedad is er veel belangstelling voor hem. PSV had de beste papieren, maar ook Sevilla en AS Monaco wilden hem graag binnenhalen. Die clubs kunnen dus op zoek naar een alternatief. "Dat ik met die clubs in verband gebracht ben vleit me" aldus Bruma tegenover Goal.com. "Het betekent dat ik mijn werk naar behoren doe. Maar ik heb een contract bij Galatasaray en ik zal hier blijven voetballen. Ik laat de zaken verder over aan de bestuursleden, daar voel ik mij beter bij. Ik voetbal gewoon en maak me over andere dingen gewoon geen zorgen."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.