Kuyt baalt van wanprestatie Feyenoord: “Absoluut onvoldoende”

Door Voetbalcentraal, sunday 2016-11-06 17:50:25

Feyenoord had zondag een tik uit kunnen delen aan de concurrentie, maar profiteerde niet van het puntverlies van Ajax en PSV. In Deventer ging de ploeg met 1-0 onderuit tegen Go Ahead Eagles. Dirk Kuyt stak na afloop de hand in eigen boezem. “We hebben een moeilijke week gehad”, zei de aanvoerder van Feyenoord voor de camera’s van FOX Sports. En dat bedoel ik niet zozeer qua voetbal. We hadden het nog goed af kunnen sluiten door hier te winnen, maar het was absoluut onvoldoende.” Merkwaardig moment deed zich voor vlak na het enige doelpunt van de wedstrijd. Jan-Arie van der Heijden kopte raak, maar Bas Nijhuis had een handsbal gezien van Steven Berghuis en annuleerde de treffer. Onterecht, in de ogen van Kuyt, die de nederlaag niet aan de arbitrage wil toeschuiven. “Zoals ik het begrijp was het geen hands. Maar ondanks dat hadden we vandaag gewoon moeten winnen. Je kan er van alles bij verzinnen, maar we moeten het gewoon bij onszelf zoeken.”

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.