Zo reageerde de voetbalwereld op het afscheid van Dirk Kuyt

Zo reageerde de voetbalwereld op het afscheid van Dirk Kuyt

Dirk Kuyt (36) stopt na negentien jaar profvoetbal. De Katwijker speelde bij FC Utrecht, Feyenoord, Liverpool, Fenerbahçe en opnieuw Feyenoord. Kuyt speelde 104 interlands voor Oranje en bereikte met het Nederlands elftal in 2010 de WK-finale en won brons op het WK van 2014 in Brazilië. Zo reageerden (ex-)teamgenoten op zijn besluit om te stoppen.

FEYENOORD

LIVERPOOL

MARK VAN BOMMEL

PIERRE VAN HOOIJDONK

ERIC BOTTEGHIN

 

It was a honour to play with you Dirk. God bless you in this new chapter of your life. #legend #captain

Een bericht gedeeld door Eric Botteghin (@ericbotteghin) op17 Mei 2017 om 10:13 PDT

LEX IMMERS

 

Geweldig om op deze manier je carrière af te sluiten. Het ga je goed, Dirk! #DirkBedankt

Een bericht gedeeld door Lex Immers (@leximmers) op17 Mei 2017 om 9:22 PDT

JENS TOORNSTRA

 

Thanks for everything LEGEND!

Een bericht gedeeld door Jens Toornstra (@jenstoornstra) op17 Mei 2017 om 1:22 PDT

ELJERO ELIA

 

#thankskingkuyt

Een bericht gedeeld door Eljero Elia (@eljeroelia) op17 Mei 2017 om 8:16 PDT

ROY MAKAAY

JAN-ARIE VAN DER HEIJDEN

 

Voorbeeld, leider en inspirator! Bedankt voor alles! #dirkbedankt

Een bericht gedeeld door Jan-Arie van der Heijden (@janarievanderheijden) op17 Mei 2017 om 1:53 PDT

RYAN BABEL

LEROY FER

 

Proud to have played with you. Thank you for all the memories @kuyt #LivingLegend

Een bericht gedeeld door Leroy Fer (@leroyfer8) op17 Mei 2017 om 11:58 PDT

KEVIN STROOTMAN

 

An example to many people. You finished your career in style #ThanksKingKuyt @kuyt

Een bericht gedeeld door Kevin Strootman (@kevinstrootman) op17 Mei 2017 om 9:54 PDT

Al het Feyenoord nieuws lezen op Feyenoord Centraal?

Geplaatst op 18 mei 2017 om 09:56

Reacties

  • Reageren op dit nieuwsbericht is niet (meer) mogelijk.