Ruziemaker Patrice Evra aangeklaagd door FA

Door Voetbalcentraal, monday 2008-07-21 14:50:23

De FA, de Engelse voetbalbond, heeft Patrice Evra alsnog aangeklaagd voor een opstootje tijdens de wedstrijd Chelsea-Manchester United op 26 april van dit jaar, zo meldt Nusport. Welke consequenties er gaan volgen is tot op heden nog niet bekend. Tijdens de voorbereiding op die wedstrijd kreeg Evra het aan de stok met de terreinknecht van Chelsea nadat deze tegen de spelers van Manchester United had gezegd dat ze de warming-up moesten stoppen. De ploeg wilde dat niet, dus greep de Chelsea-man in. De FA heeft echter ook die terreinknecht, Sam Bethell, aangeklaagd vanwege zijn gedrag. Hij zou namelijk niet alleen ruzie hebben gemaakt met de Mancunians maar ook klappen hebben uitgedeeld aan enkelen van hen. Bovendien heeft hij naar verluidt ook racistische opmerkingen gemaakt aan het adres van de Fransman Evra.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.