Clarence Seedorf koopt club uit Italiaanse Serie C

Door Voetbalcentraal, thursday 2009-06-18 13:27:08

Clarence Seedorf is mede-eigenaar van de Italiaanse club AC Monza Brianza geworden. De club komt momenteel uit in de Serie C. De club stond al sinds december van vorig jaar te koop. Samen met Giuseppe Bergomi en zakenman Salvo Zangari wist hij eigenaar van de club te worden. De middenvelder van AC Milan heeft de club gekocht met zijn bedrijf On International, dat meldt hij op zijn eigen website. Monza ligt niet ver af van de plaats Milaan. Vice-voorzitter van AC Milan, Adriano Galliani, was eerder werkzaam bij diezelfde club. De club leidde onder andere Alessandro Costacurta, Daniele Massaro en Pierluigi Casiraghi op. Ook liet de vice-voorzitter weten dat Seedorf ook volgend seizoen voor de Italianen speelt. Hij zou in de belangstelling van Chelsea en Galatasaray. De Nederlander heeft nog een contract tot medio 2011 in Milaan. Eerder speelde de middenvelder voor Ajax, Sampdoria, Real Madrid en stadsgenoot Internazionale.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.