Vind ons leuk op maak kans op
Nieuw thuisshirt NL Elftal!
Eljero Elia definitief niet naar Ajax of Hamburger SV
Eljero Elia blijft bij FC Twente. Ajax en het Duitse Hamburger SV kunnen het niet eens worden over een transfer en lijken er nu genoeg van te hebben.
Het verhaal rondom de transfer van Eljero Elia is al langer gaande en veel mensen hebben al kunnen volgen hoe voorzitter Munsterman en speler Eljero Elia zich voelen in deze zaak. Voorzitter Joop Munsterman wil een voor Ajax en HSV onredelijk hoog bedrag voor de flankspeler. Naar verluidt is er uiteindelijk een bedrag naar buiten gekomen, dat nog niet eerder ten gehore is gebracht. De reden dat zowel de Nederlandse als de Duitse club zich terug getrokken hebben uit de onderhandelingen, is omdat FC Twente veertien miljoen euro vraagt voor haar speler, die twee seizoenen geleden voor slechts 200.000 euro overkwam van ADO Den Haag.
Eljero Elia liet eerder al weten dat Munsterman zich niet houdt aan de afspraken die bij de contractverlenging zijn afgesproken. Zo zou Elia deze zomer mogen vertrekken, als hij zou bijtekenen. Munsterman houdt voet bij stuk en wil enkel de hoofdprijs voor zijn speler. Veertien miljoen, voor een speler die bij ADO Den Haag een prijskaartje van 200.000 euro had.
Nu Karim Benzema is vertrokken bij Lyon heeft ook die club zich gemeld bij FC Twente. Maar naar verluidt is ook Lyon niet bereid om aan de veertien miljoen te voldoen. Ze zijn maximaal bereid tot een bod van een kleine tien miljoen en als Ajax en HSV al geen succes vonden met negen miljoen, is de kans klein dat Munsterman daar wel mee akkoord gaat.
EK TIP: Mee doen aan de beste EK-pool site van Nederland? Klik hier!
Auteur: Martin van de Velde op 02 juli 2009 om 17:09
Nieuws over
Reacties
Reageren op dit nieuwsbericht is niet (meer) mogelijk.