Zeven goals, Nacional-Academica eindigt in 4-3
Gezocht: voetbal managers - jij denkt dat je verstand van voetbal hebt?
Nacional en Academica Coimbra maakten er zondag een waar doelpuntenfestijn van. Beide teams scoorden volop, waardoor er uiteindelijk een stand van 4-3 op de borden kwam te staan.
Mateus zette Nacional op voorsprong, maar via Tiero kwam Academica op gelijke hoogte. Doordat Micael en Edgar het net vonden namen de gastheren even na rust een 3-1 voorsprong.
Sougou tekende echter voor de 3-2 en bracht de spanning terug in de wedstrijd. Toen Amuneke de 4-2 scoorde, leek Nacional het duel te beslissen. Dat gebeurde niet, want met nog een kwartier op de klok maakte Fidalgo de aansluitingstreffer.
Vol goede moed ging Academica Coimbra op zoek naar de gelijkmaker, maar die bleef uit. Met zeven goals was dit duel vermakelijk om te zien en tegelijkertijd ook zeer doelpuntrijk.
Uitslagen Portugal:
Pacos Ferreira-Braga 0-1
Vitoria Guimaraes-Rio Ave 1-0
Associacao Naval-Sporting Lissabon 0-1
Uniao Leiria-Belenenses 1-0
Vitoria Setubal-Maritimo Funchal 3-2
Nacional-Academica Coimbra 4-3
Gepubliceerd door | 20-12-09 | 19:49


Reacties