Bodde: 'Waarom geen Feyenoord, ik ben niks minder'

Door Voetbalcentraal, wednesday 2009-12-30 19:21:01

Ferrie Bodde stapte in 2007 voor nog geen één miljoen euro van ADO Den Haag over naar Swansea City. De middenvelder speelt daar nu al een aantal jaren. Deze zomer bestond de kans dat Bodde naar Wigan Athletic of Bolton Wanderers zal verkassen, maar dat ketste af. Vanuit Nederland was er slechts interesse van VVV Venlo. "Ik ben eigenlijk gewoon bij het vuil gezet. Ik denk dat ik gewoon geen goede naam had. Ik behoorde bij ADO echt tot de inboedel. Als je in Nederland Ferrie Bodde zegt denkt iedereen automatisch meteen aan ADO Den Haag. Ik heb er laatste man gespeeld, rechtsback. Maar om nu te zeggen dat mijn kwaliteiten er tot hun recht zijn gekomen...", zegt Bodde in Voetbal International. "Ik verbeeld me niks, maar als ik kijk welke middenvelders er in Nederland bij sommige topclubs en subtoppers zitten... Waarom zou ik niet bij Feyenoord kunnen spelen? Laat ik het zo zeggen: ik ben niets minder", zo besluit de oud-middenvelder van ADO Den Haag.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.