RC Genk wint van Standard, Kortrijk klopt Charleroi

Gezocht: voetbal managers - jij denkt dat je verstand van voetbal hebt?

De Belgische landskampioen Standard Luik is bezig aan een uitermate teleurstellend seizoen. De titelverdediger bereikte de knock-outfase van de Europa League, maar in de competitie slaagt de formatie van coach Laszlo Bölöni er niet in te overtuigen.


Foto: Orange Pictures

Standard ging zondag op bezoek bij Racing Genk. De thuisploeg was vele malen sterker dan de titelhouder, maar verzuimde om ver weg te lopen bij de gasten. Kevin De Bruyne zette al na achttien minuten spelen de enige treffer van de wedstrijd op de borden.

KV Kortrijk won zondagavond ook, maar dan van Charleroi. Op eigen veld versloeg Kortrijk de bezoekers met 2-1. Sven Kums en Christian Benteke zorgden voor beide goals aan de thuiszijde, terwijl Ederson Tomena voor Charleroi scoorde.

Gepubliceerd door Ruben Mans | 08-02-10 | 01:17

Reacties

Dit nieuwsbericht heeft nog geen reacties.

Je bent op dit moment niet ingelogd. Je kan inloggen en direct een reactie plaatsen of je kan een nieuw account aanmaken.




Nieuw account aanmaken

uitklappen Wedstrijdschema

Voetbal Spelletjes