Van der Sar: 'Het voelt erg goed om weer te spelen'
Gepubliceerd door Karim el Bardiji | 08-02-10 | 18:47
0 reacties
Edwin van de Sar keerde onlangs terug in de basis van Manchester United. De 39-jarige doelman is blij met zijn terugkeer en is tevreden met zijn prestaties tot dusver bij de titelkandidaat.
De ex-Ajacied zal naar verwachting een seizoen doorgaan bij The Mancunians. De doelman keepte dit seizoen negen competitiewedstrijden, mede door blessures. In november verbleef hij door de ziekenhuisopname van zijn vrouw Annemarie.
''Het voelt erg goed om weer te spelen'', laat de oud-international weten tegenover United Review. ''Je mist de wekelijkse routine van trainingen en wedstrijden. Maar het het is fijn dat ik weer in actie kan komen.''
Onlangs liet manager Sir Alex Ferguson zich positief uit over de terugkeer van de doelman. ''Het is altijd goed om te horen dat er steun en vertrouwen is bij de mensen waar je mee werkt. Ik vind het fijn dat ik dat hier heb.''
0 reacties
Laat je reactie achter
| :-) | ![]() |
:-P | ![]() |
(y) | :-S | ![]() |
|
| :clown: | ![]() |
:-@ | ![]() |
:-O | ![]() |
:'( | ![]() |
| :-X | ![]() |
_O_ | ![]() |
_O- | ![]() |
*-) | ![]() |
| :-( | ![]() |
:bonk: | ![]() |
:-$ | ![]() |
:koffie: | ![]() |
| :hupholland: | ![]() |
:gelekaart: | ![]() |
:rodekaart: | ![]() |
:vuvuzela: | ![]() |
Laatste 5 ongelezen berichten
Wedstrijdschema
vrijdag 27 augustus 2010
zaterdag 28 augustus 2010
- 19:45 NAC Breda 2 - 0 VVV-Venlo
- 19:45 NEC 2 - 2 SC Heerenveen
- 19:45 Roda JC 4 - 2 Heracles Almelo
zondag 29 augustus 2010
- 12:30 De Graafschap 0 - 5 Ajax
- 14:30 FC Twente 4 - 0 FC Utrecht
- 14:30 ADO Den Haag 2 - 2 PSV
- 14:30 Feyenoord 4 - 0 Vitesse
- 16:30 AZ 1 - 1 Excelsior





















