Been sluit vertrek Vlaar, Wijnaldum of Fer niet uit

Door Voetbalcentraal, monday 2010-02-08 22:31:48

Mario Been vreest dat hij in de zomer een aantal spelers zal moeten verkopen. De trainer van Feyenoord wist deze zomer zijn selectie bij elkaar te houden, maar liet in Voetbal International weten dat hij een vertrek van Ron Vlaar, Leroy Fer of Georginio Wijnaldum niet uitsluit. Been liet weten dat het financieel gezien niet zo gemakkelijk zit bij de Rotterdamse club en dat hij misschien afscheid moet nemen van een aantal basisspelers. ''Misschien moeten we één of twee spelers van deze drie, Fer, Wijnaldum en Vlaar, verkopen om de schuld van de club af te bouwen'', verklaart Been. De schuldenlast van Feyenoord bedraagt rond de 36 miljoen euro. De Rotterdammers lopen veel geld mis door het vertrek van Jonathan de Guzman. De middenvelder leek veel geld op te leveren voor Feyenoord, maar zal in de zomer transfervrij vertrekken. De contracten van Vlaar en Fer lopen door tot medio 2012. Het contract van Wijnaldum loopt tot medio 2011 door bij Feyenoord.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.