'Bernabéu ook toneel voor Spaanse bekerfinale'
Het Santiago Bernabéu, de thuishaven van de Spaanse grootmacht Real Madrid, zal dit seizoen dienen als plaats van handeling voor de finale van de Copa del Rey, de nationale beker. De voetbaltempel is ook al het toneel voor de eindstrijd in de Champions League.
Foto: Orange Pictures
Sevilla en Atlético Madrid plaatsten zich deze week ten kosten van Getafe en Racing Santander voor de finale. Beide ploegen zouden al akkoord zijn gegaan met het voorstel om het stadion van Real Madrid aan te wijzen als podium.
In de Spaanse beker is het zo dat de eindstrijd elk seizoen in een ander stadion gespeeld kan worden. In ieder geval kunnen tachtigduizend fans in het Santiago Bernabéu plaatsnemen. Op 26 mei zullen Sevilla en Atlético dan uit gaan wijzen wie bekerwinnaar wordt.
Gepubliceerd door | 12-02-10 | 10:01
Laatste 5 door jou ongelezen berichten
uitklappen Wedstrijdschema
Actueel voetbal nieuws
Partners
| Titel |
|---|
| Wedden op Voetbal |
| Voetbal gokken |
| Voetbal Nieuws |
| Voetbal spelletjes |
| Tweedehands |
| Gokkasten Nederland |
| Samen wonen |
Poll
Beste Oranje-speler van het wereldkampioenschap?

Reacties