Gelijkspel in eerste duel tussen CSKA en Sevilla
Sevilla is als morele winnaar van het veld gestapt na het duel tegen CSKA Moskou. In het Luzhniki Stadion behaalden de Spanjaarden een 1-1 gelijkspel. Bij de thuisploeg maakte Keisuke Honda zijn offïciële debuut. Ondanks zijn goede spel kon hij zijn ploeg niet naar de winst schieten.
CSKA leunde in de begingase achterover en liet het balbezit aan Sevilla. Het gokte bij balverlies van de bezoekers op de messcherpe counters waar het bekend om staat. Honda was binnen het kwartier dichtbij een goal, maar zijn poging vloog net langs de paal.
Het eerste doelpunt viel tien minuten later echter aan de andere kant. Op aangeven van Jesús Navas wist Álvaro Negredo raak te schieten. Voor de Moskovieten kwam Evgeni Aldonin dichtbij en was Mark González net te laat om af te ronden. Honda was opnieuw dichtbij met een kopbal, maar die ging net naast.
Na de rust bleven de Russen de druk opvoeren en kon een treffer eigenlijk niet uitblijven. Deze kwam halverwege de tweede helft dan ook. Sevilla-keeper Palop had geen kans op een schitterende uithaal van dertig meter van middenvelder Mark González.
In de slotfase kon het duel nog alle kanten op. Voor de bezoekers kregen Perotti en Stankevicius goede mogelijkheden om de volle winst mee naar Spanje te nemen. Thomas Necid had namens CSKA tot tweemaal toe de kans om de zege in Rusland te houden. Dat gebeurde echter niet waardoor de returnwedstrijd in het Ramón Sánchez Pizjuan-stadion nog helemaal open ligt.
Gepubliceerd door | 24-02-10 | 20:58
Laatste 5 door jou ongelezen berichten
uitklappen Wedstrijdschema
Actueel voetbal nieuws
Partners
| Titel |
|---|
| Wedden op Voetbal |
| Voetbal gokken |
| Voetbal Nieuws |
| Voetbal spelletjes |
| Tweedehands |
| Gokkasten Nederland |
| Samen wonen |
Poll
Beste Oranje-speler van het wereldkampioenschap?

Reacties