Internazionale laat dure punten liggen tegen Roma
Door Voetbalcentraal, sunday 2009-11-08 23:25:11De Italiaanse titelverdediger Internazionale heeft zondagavond dure punten laten liggen in een poging om het vorig jaar gewonnen landskampioenschap te prolongeren. De Nerazzuri kwamen tegen het hoofdstedelijke AS Roma niet verder dan een 1-1 gelijkspel.
De Romeinen startten erg sterk aan de wedstrijd en waren in de openingsfase de betere ploeg. Marko Vucinic zette de bezoekers in de dertiende minuut op een 0-1 voorsprong. Diezelfde Vucinic had eerder al na drie minuten de openingstreffer aan kunnen tekenen. De doelpuntenmaker toornde boven de Braziliaan Lucio uit en verschalkte doelman Julio Cesár met een kopbal.
Internazionale kende een uiterst zwak eerste bedrijf en slaagde er in de 45 minuten voor rust niet in om meer dan twee kansen te produceren. Diego Milito zag zijn inzet gekeerd worden door Julio Sergio. Diezelfde keeper belette ook Dejan Stankovic te storen. Aan de andere kant knalde John Arne Riise de bal van afstand naast het doel van César.
Sulley Ali Muntari mocht van oefenmeester José Mourinho in de rust in de kleedkamers achterblijven ten faveure van Oranje-international Wesley Sneijder. Vlak na de entree van de ex-Ajacied bracht Samuel Eto’o Inter naast de hoofdstedelingen. Daar bleef het, ondanks enkele mogelijkheden, bij. Zo vond onder meer een buitenspeldoelpunt van Milito geen doorgang.