'Chelsea wil Franck Ribéry overnemen van Bayern'

Door Voetbalcentraal, monday 2009-11-23 09:26:58

Het Engelse dagblad The Sun weet te melden dat Chelsea deze winterstop gaat proberen om Bayern München sterspeler Franck Ribéry te verleiden de overstap te maken naar de Londense topclub. De steenrijke Russische Chelsea-eigenaar Roman Abramovitsj zou een bod van ruim 50 miljoen euro op de Franse middenvelder geplaatst hebben. Bij de Premier League club zou de 26-jarige Ribéry wekelijks 200.000 euro kunnen gaan opstrijken. De interesse van The Blues voor Ribéry volgt op vergeefse pogingen om Atlético Madrid-aanvaller Sergio Agüero naar Engeland te halen. De club van de Italiaanse coach Carlo Ancelotti zag dat een bod van 40 miljoen euro niet toereikend genoeg was. Overigens kan Chelsea in de strijd om de handtekening van Ribéry wel hevige concurrentie verwachten van Real Madrid en Manchester City. In totaal zou Ancelotti door Abramovitsj komende winter een transferbedrag van 110 miljoen euro zijn toegezegd, aldus The Sun.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.