Doelpuntloze Suárez ziet concurrenten dichterbij komen

Door Voetbalcentraal, sunday 2009-11-29 23:27:20

Ajacied Luis Suárez heeft afgelopen weekeinde zijn voorsprong op de eredivisie-topscorerslijst iets terug zien lopen. De Uruguyaans international kwam zelf niet tot scoren en zag zijn naaste concurrenten een stapje dichterbij komen. Suárez volgt momenteel de ranglijst aan met zeventien doelpunten. FC Twente-nieuweling Bryan Ruiz volgt met zes treffers achterstand op de tweede stek terwijl Bálasz Dzsudszák van PSV op de derde plaats al negen goals achterloopt op Suárez. Opvallend in de ranglijst is de goede vertegenwoordiging van PSV. De Eindhovense formatie, die de afgelopen seizoenen nou niet bepaald bekend stond om haar doelpuntenproductiviteit, vindt met Dzsudzsák, Toivonen en Bakkal drie spelers terug in de top tien.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.