Ferguson verdedigt eigenaars van Manchester United

Door Voetbalcentraal, thursday 2010-07-29 09:58:59

De Glazer familie is eigenaar van Manchester United. De Amerikaanse familie staat vaak onder hevige kritiek van de fans over hoe zij de voetbalclub besturen. Zo is de grote schuld van United een groot discussie punt. Coach Sir Alex Ferguson neemt het nu echter op voor de familie in een interview met de BBC. “Toen zij de club overnamen was er al een schuld en dat is normaal als je een onderneming overneemt. Echter omdat het met voetbal heeft te maken krijgt het veel negatieve publiciteit van de media en fans”, zegt Ferguson in een interview met de BBC. De coach is overigens zeer tevreden bij de voetbalclub uit Manchester, hij denkt er dan ook niet aan om te stoppen. De samenwerking met The Glazers kan volgens hem eeuwig doorgaan. “De eigenaren doen hun werk goed. Daarnaast steunen ze mij als coach en steunen ze de spelers. Elke keer als ik om geld vraag voor een nieuwe speler doen ze daar nooit moeilijk over. Dus, waarom zou ik weggaan? Als ik op de zelfde manier mag door werken, blijf ik” zegt Sir Alex tegen de BBC.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.