Sneijder vindt werken met trainer Mourinho speciaal
Door Voetbalcentraal, wednesday 2010-03-31 08:08:25De titelstrijd in Italië is nog volop aan de gang. Internazionale staat bovenaan en heeft één punt voorsprong op nummer twee AS Roma. AC Milan staat drie punten achter op de koploper. Sneijder heeft er alle vertrouwen in dat Inter kampioen wordt.
"Om eerlijk te zijn denk ik dat alleen schorsingen en blessures ons nog kunnen dwarsbomen", zegt de international op de website van de FIFA. "Anders kan niets ons weerhouden van de Scudetto."
"Onze ploeg, en daarmee de hele selectie, behoort tot de beste zes van Europa", vervolgt Sneijder. "Werken met José Mourinho is iets speciaals. Hij houdt van zijn spelers en is bijzonder professioneel. Wat hem echt onderscheidt, is dat hij intensief en zeer nauwgezet werkt met elke speler, en de waarde die hij aan elke detail hecht."
Nadat Sneijder de overstap maakte van Real Madrid naar Italië stond hij direct in het basiselftal van de ploeg van José Mourinho. Niet onterecht volgens Sneijder zelf. "Ik ben er ook redelijk snel in geslaagd om op de dezelfde golflengte te komen met het team. Maar er is natuurlijk altijd ruimte voor verbetering."