BeNe SuperCup vanavond: FC Twente in actie

Door Voetbalcentraal, tuesday 2011-08-30 10:00:01

FC Twente Vrouwen en Standard Femina de Liege strijden vanavond voor de eerste BeNe Super Cup, de landskampioen van Nederland tegen België. De wedstrijd wordt in Venlo afgewerkt om 19.30 uur. FC Twente werd afgelopen seizoen op de laatste speeldag kampioen van de Eredivisie, terwijl Standard met ruime afstand de landstitel won in België (tien punten). Hierdoor zullen beide teams dit seizoen ook actief zijn in de Champions League voor Vrouwen. Bij Standard spelen drie Nederlandse speelsters: Laura du Ry, Lieke Martens en Vanity Lewerissa. Bij FC Twente speelt een Belgische international; Lorca van de Putte. Het is voor het eerst in de geschiedenis van het vrouwenvoetbal dat een Nederlands en Belgisch team strijden voor de BeNe Super Cup.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.