Voorspellende Christian Eriksen: "Ajax wordt kampioen"
Door Voetbalcentraal, thursday 2012-01-26 10:04:00Christian Eriksen heeft veel vertrouwen voor de tweede seizoenshelft. Momenteel staat Ajax vierde op de ranglijst, maar de Deen is er van overtuigd dat de Amsterdammers nog kampioen kunnen worden. Hij is dan ook duidelijk in zijn voorspelling: “Ajax wordt kampioen.”
“We hebben nog zestien wedstrijden te gaan, waaronder rechtstreekse duels met PSV en FC Twente. We doen nog volop mee om de titel”, vertelt de middenvelder van Ajax in gesprek met Voetbal International.
Eriksen begon het seizoen als linker middenvelder, maar nu speelt hij rechts op het middenveld. "De taken zijn op beide posities hetzelfde. Het enige verschil is dat ik vanaf de linkerkant, als ik naar binnen trek, de eindpass met mijn rechterbeen kan geven. Ik ben tweebenig, dus voor mij maakt het niet zoveel uit”, gaat Eriksen verder met zijn verhaal.
“Ik kan van beide kanten de ruimtes binnen, in sommige fases gaat dat goed. Maar het moet constanter en langduriger. Vorig jaar hebben we grote stappen in onze ontwikkeling gemaakt. Dit seizoen is dat minder zichtbaar, het is te wisselvallig allemaal. Maar ik ben ervan overtuigd dat we de concurrentie ook dit seizoen weer kunnen achterhalen.”