VVV Venlo wil tegen RKC Waalwijk af van dramatisch record

Door Voetbalcentraal, sunday 2012-01-29 10:30:00

VVV Venlo wil vanmiddag tegen RKC Waalwijk een dramatisch record verbreken. De Limburgers hebben namelijk al zestien uitwedstrijden op rij verloren, zo heeft Voetbal International berekend. Tussen de uitduels zitten er paar flinke dompers tegen AZ (6-1), Roda JC (5-2) en Heracles Almelo (7-0). In totaal kregen ze 51 doelpunten tegen, een gemiddelde van iets meer dan 3 doelpunten. Nog schrikbarender is het aantal zelf geproduceerde doelpunten. Dat waren er maar negen. De laatste uitwinst van de Venlonaren was op 10 december 2010, tegen Heracles, toen werd het gelijk (2-2)

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.