Fernando Torres: "Ik moet harder werken dan ooit"
Door Voetbalcentraal, monday 2012-02-06 14:21:00De transfer van Fernando Torres van Liverpool naar Chelsea is nog altijd geen succes gebleken. De Spaanse aanvaller kwam afgelopen januari voor 58 miljoen euro naar Londen en wordt bestempeld als duurste miskoop aller tijden.
Torres scoorde in 33 wedstrijden pas drie keer voor The Blues. De 27-jarige spits wil zich nu bewijzen. "Aan het begin van het seizoen beleefde ik de moeilijkste periode in mijn voetballeven", zegt Torres in gesprek met Voetbal International. "Ik zat lange tijd op de bank, iets dat ik niet eerder had meegemaakt. Het enige dat me overeind hield, was de steun van de mensen op de tribune."
De hoge transfersom maakt de druk op de Spanjaard alleen maar groter. "Soms hoef je weinig te doen voor erkenning, in mijn geval moet ik harder werken dan ooit. Ik krijg momenteel weinig krediet, maar ik blijf er op een nette manier hard aan werken. Elke dag."
Een blessure op het WK in Zuid-Afrika kostte Torres een goede start. "Tien goals in één seizoen is helemaal niets voor mij. Geen enkele keer kon ik me voor honderd procent geven. Bij Chelsea noch Liverpool. Ik verkies daarom die periode te vergeten. Maar spijt van mijn keuze voor Chelsea heb ik geen moment."
"Ik ben ervan overtuigd, dat als we op volle toeren draaien we voor elke tegenstander een lastige kluif zijn. Ik voorzie een zeer productieve voorhoede. Dat gegeven gaat ons succes brengen. Manchester United mag dan kampioen zijn, wij zijn de belangrijkste kandidaat de titel van hen over te nemen. Zelf heb ik maar één wens. Dat is het behalen van overwinningen met Chelsea."