Vind ons leuk op maak kans op

Nieuw thuisshirt NL Elftal!

Huntelaar: "Italië is gevaarlijke outsider op EK"

Unibet

Klaas-Jan Huntelaar ziet Italië als een van de kanshebbers om er op het EK komende zomer met de titel vandoor te gaan. Spanje is volgens de spits van Schalke '04 echter de voornaamste titelkandidaat. Dat meldt De Telegraaf.

"Ik zie Spanje als de grote favoriet. Ze hebben de wereldtitel gepakt en ze hebben het beste middenveld van de wereld," aldus Huntelaar op de website van wereldvoetbalbond FIFA.

Ook over andere landen laat de Oranje-international zich uit. "Ik zie Polen niet als titelkandidaat, maar ze kunnen voor een verrassing gaan zorgen. Italië kan wel meedoen om de titel."

EK TIP: Mee doen aan de beste EK-pool site van Nederland? Klik hier!

Auteur: Michael Dreessen op 06 februari 2012 om 22:11

Unibet

Reacties

  • Reageren op dit nieuwsbericht is niet (meer) mogelijk.

Scorito

Om te reageren op Voetbal Centraal moet je je kosteloos registreren met je Facebook-account. Bij de reacties wordt alleen de door jou gekozen gebruikersnaam getoond, zodat je toch anoniem kunt reageren.