Boukhari nog altijd niet speelgerechtigd voor NAC Breda

Door Voetbalcentraal, wednesday 2012-02-22 10:18:00

NAC Breda kan nog altijd geen beroep doen op Nourdin Boukhari. De Marokkaanse aanvaller is nog niet vrijgegeven door zijn vorige club Kasimpasa en daarom niet speelgerechtigd. NAC Breda is woedend op de Turkse club. Trainer John Karelse hoopt snel op duidelijkheid. "Ik hoor elke week dat de overschrijving is geregeld, maar dat blijkt dan niet zo. Wij balen hier allemaal van. Dit slaat nergens op. Dit zijn pesterijen van Kasimpasa, omdat Nourdin nog geld krijgt van die club", aldus Karelse tegen Voetbal International. "Via de KNVB en de FIFA wordt er via dwangmaatregelen wel druk uitgeoefend op die club, om hem vrij te geven", vervolgt de trainer. "Hier zijn gewoon regels voor; een club heeft twee weken om de overschrijving van een speler te regelen. Die termijn is verstreken en binnen een week moet het zijn opgelost, hoop ik."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.