Vind ons leuk op maak kans op

Nieuw thuisshirt NL Elftal!

Randy Wolters verruilt FC Emmen voor FC Den Bosch

Unibet

Randy Wolters draagt na dit seizoen het shirt van FC Den Bosch. De 21-jarige aanvaller komt over van FC Emmen. Wolters tekent een contract voor twee seizoenen bij de nummer drie van de Jupiler League.

"Randy is een talentvolle buitenspeler, die zowel op links als op rechts uit de voeten kan", zegt technisch directeur Fred van der Hoorn van FC Den Bosch op de officiële website van de Brabantse club over Wolters, die zijn carrière begon bij FC Utrecht.

"Randy heeft veel snelheid, een goede actie en is in het bezit van een prima voorzet. Wij verwachten dat hij zich bij ons de komende jaren kan door ontwikkelen en voor veel dreiging in de aanval gaat zorgen. We kijken dan ook met veel plezier uit naar de samenwerking", aldus Van der Hoorn.

EK TIP: Mee doen aan de beste EK-pool site van Nederland? Klik hier!

Auteur: Bjorn Huistede op 22 februari 2012 om 16:57

Unibet

Reacties

  • Reageren op dit nieuwsbericht is niet (meer) mogelijk.

Scorito

Om te reageren op Voetbal Centraal moet je je kosteloos registreren met je Facebook-account. Bij de reacties wordt alleen de door jou gekozen gebruikersnaam getoond, zodat je toch anoniem kunt reageren.