Vind ons leuk op maak kans op
Nieuw thuisshirt NL Elftal!
Acht spelers moeten vertrekken bij Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles neemt na het seizoen afscheid van acht spelers. De aflopende contracten van Freek Heerkens (foto), Michael Jansen, Michal Janota, Glenn Kobussen, Joep van den Ouweland, Patrick Gerritsen, Niklas Tarvajärvi en Frank van der Zwan worden niet verlengd.
Go Ahead Eagles heeft dat de acht spelers woensdag duidelijk gemaakt. Met Dave Bus, die eveneens een aflopende verbintenis heeft, is afgesproken dat de club in een later stadium met hem om tafel gaat.
"In de afgelopen maanden hebben we grondig geanalyseerd", zegt technisch directeur Marc Overmars. "Het is duidelijk dat we niet tevreden zijn over het voetbal en de teleurstellende resultaten. Een aantal spelers heeft zich onvoldoende doorontwikkeld."
Overmars denkt dat de acht spelers hun kop niet zullen laten hangen. "Ik ben er van overtuigd dat zij zich in de resterende periode optimaal zullen inzetten om de play-offs te halen. Zij zullen dat doen voor de club, maar zij zullen zichzelf ook in de kijker willen spelen bij andere profclubs."
EK TIP: Mee doen aan de beste EK-pool site van Nederland? Klik hier!
Auteur: Bjorn Huistede op 22 februari 2012 om 17:24
Reacties
Reageren op dit nieuwsbericht is niet (meer) mogelijk.