Rampjaar in Champions League dreigt voor Engeland

Door Voetbalcentraal, wednesday 2012-02-22 17:21:00

Het seizoen 2011/12 loopt voor Engeland in de Champions League uit op een groot fiasco. Arsenal en Chelsea boekten in hun eerste duel in de achtste finale van het kampioenenbal slechte resultaten. In de groepsfase van het prestigieuze clubtoernooi werden de grootmachten uit Manchester, United en City, ook al uitgeschakeld. Indien de Gunners en de Blues in hun returns niet orde op zaken stellen, kent de kwartfinale van de Champions League geen deelnemer uit de Premier League. Een unicum dat zich alleen enkele malen voordeed bij de oprichting van het miljoenenbal. Destijds geraakten Leeds United (1992/93), Manchester United (1993/94 en 1994/1995) en Blackburn Rovers (1995/96) niet bij de laatste acht. Vanaf het seizoen 1996/97 schaarde zich altijd minimaal één Engelse club in de kwartfinale van de Champions League. De laatste jaren domineerden de Premier League-clubs zelfs in het kampioenenbal. Zo waren in de seizoenen 2007/08 en 2008/09 zelfs vier van de kwartfinalisten, en later drie van de halve finalisten, afkomstig uit Engeland.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.