Splinter: ''Stekelenburg zei dat Padt hem zou opvolgen''

Door Voetbalcentraal, friday 2012-04-27 18:13:00

Sergio Padt begon dit seizoen als vierde keeper voor AA Gent, nadat hij overkwam van Ajax. Inmiddels is hij de eerste doelman van de Belgische club en onderscheidt hij zich wekelijks met fraaie reddingen. Oud-keeperstrainer van Padt, Jan Splinter, looft de sluitpost in de Belgische krant Het Nieuwsblad. 'Zijn sterke punt is dat hij nooit in paniek raakt. Ondanks zijn grote lengte heeft hij een katachtige reflex in huis.' Splinter komt bovendien met een leuk verhaal in de krant: 'Toen Padt samen met Stekelenburg mee mocht naar het buitenland voor een oefenwedstrijd, gaf Maarten hem toen zijn shirt. Hij zei dat Sergio zijn opvolger zou worden.'

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.