Granada kruipt weg bij degradatiezone na nipte thuiszege

Door Voetbalcentraal, tuesday 2012-05-01 18:35:00

Granada heeft dankzij een nipte thuiszege op Espanyol weer een stap gezet uit de richting van de degradatiezone. Bij de promovendus was Odion Jude Ighalo de gevierde man die beide goals op zich nam. In de eerste helft nam Granada na een half uur de voorsprong dankzij Ighalo die hetzelfde kunstje vijf minuten later weer deed. Granada moest daarna deze voorsprong zien vast te houden en gingen ook met de 2-0 voorsprong de rust in. In de tweede helft kwam na negen minuten echter al de 2-1 op het scorebord dankzij Didac. Daarna werd het billenknijpen maar bleef de stand hangen op 2-1 na negentig minuten voetbal.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.