Janssen weet het: "Vier goals maken gewoon te veel"

Door Voetbalcentraal, saturday 2012-02-11 08:51:00

FC Twente ging gisteren met 2-3 onderuit in de streekderby tegen Heracles Almelo. Willem Janssen had gaandeweg het duel wel door dat zijn ploeg er niet met de overwinning vandoor zou gaan. De voormalige speler van Roda JC Kerkrade vond niet dat zijn ploeg heel goed op stond te letten bij de tegendoelpunten. "Als je drie knullige goals weggeeft, moet je er vier maken. Dat is te veel", wist Janssen in gesprek met De Telegraaf. De middenvelder zag zijn ploeg wel goed uit de startblokken komen. "Tot de 0-1 waren wij de betere ploeg en hadden we moeten scoren.Na de 1-1 dacht ik dat we erover zouden gaan, maar toen viel uit het niets de goal aan de andere kant", analyseerde Janssen. Daarna ging het mis bij FC Twente.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.