Luuk de Jong: "Met Siem in Oranje zou prachtig zijn"

Door Voetbalcentraal, friday 2012-05-11 11:29:00

FC Twente kwam donderdagavond niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen RKC Waalwijk. Aanvaller Luuk de Jong verwacht dat de Tukkers 'gewoon' een ronde verder komen. "Voor de wedstrijd van zondag verwacht ik geen problemen. Als we gewoon ons niveau halen dan moet RKC voor ons geen probleem zijn", aldus De Jong die de trainingsstage met Oranje dan niet zou kunnen meemaken. Zijn broer Siem de Jong is daar bij wel bij. “Dat is heel mooi voor Siem”, zegt een trotste en glunderende broer. “Ik gun hem dit heel erg en hij heeft het ook verdiend. Op zijn positie is de concurrentie enorm. Maar wie weet haalt de bondscoach hem er gewoon bij. Hij is namelijk een ander type speler dan de andere op zijn positie. Ik zou het in ieder geval heel mooi vinden. Ik zou het prachtig vinden om samen met hem in Oranje te spelen”, besluit de clubtopscorer van FC Twente.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.