NEC hekelt feestvierend en provocerend Vitesse

Door Voetbalcentraal, monday 2012-05-14 10:54:22

NEC is niet blij met de manier waarop Vitesse zondag de 2-0 zege vierde. "Eerst zetten ze meteen na de wedstrijd de muziek van Waar is dat feestje op", sprak algemeen directeur Jacco Swart tegenover De Gelderlander. "En vervolgens gaan de spelers van Vitesse voor het uitvak staan provoceren. En dan helemaal die Piet Velthuizen." "Gek hè, dat achthonderd fans dan razend worden. Nu worden vernielingen aangericht, maar er kunnen ook gewonden vallen. Dat gedrag van Vitesse en zeker Velthuizen was onverantwoord. De hele boel loopt nu niet uit de hand door het ingrijpen van één man: Gábor Babos. Het is een grove schande wat hier is gebeurd." De 'gebeten hond' reageerde laconiek. Velthuizen: "Als ze echt waren doorgebroken, was ik natuurlijk snel weggerend", zei hij. Dat zijn actie voor onnodig gevaar zorgde, realiseerde de doelman zich niet. "Dat is toch niet mijn probleem?" De beelden van Eredivisie Live. Het interview met Omroep Gelderland.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.