Feyenoord wacht lastige loting voorronde Champions League

Door Voetbalcentraal, monday 2012-05-14 18:27:00

Feyenoord heeft zich na precies tien jaar weer weten te plaatsen voor de voorrondes van de Champions League. Na de resultaten van afgelopen weekend is het inmiddels ook bekend wie de mogelijke tegenstanders zijn van de Rotterdammers. Feyenoord neemt plaats in de pot met de clubs die geen kampioen zijn geworden. De loting zal plaatsvinden op 20 juli. Dan wordt bekend welke van de zeven mogelijke opponenten definitief het obstakel richting de groepsfase zal vormen voor Feyenoord. Sporting Braga, Dynamo Kiev en Spartak Moskou zijn al zeker van een geplaatste status. Daarbij komen mogelijk nog Club Brugge en Fenerbahce. Daarnaast kan Feyenoord ook nog de nummers twee van Denemarken en Griekenland loten.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.