Aanvoerder Ambrosini blijft wel boegbeeld van AC Milan

Door Voetbalcentraal, thursday 2012-05-17 08:23:00

Massimo Ambrosini speelt ook na de zomer in het shirt van AC Milan. De 34-jarige aanvoerder van de Italiaanse topclub heeft zijn aflopende contract met een jaar verlengd. De nummer twee van de Serie A meldt dit op het eigen digitale huis. Het was maar de vraag of Ambrosini als boegbeeld behouden zou blijven voor de Rossoneri. In een eerder stadium werd duidelijk dat er geen toekomst meer is in San Siro voor routiniers als Filippo Inzaghi, Gennaro Gattuso en Gianluca Zambrotta. Daarnaast besloten sterkhouders Mark van Bommel en Alessandro Nesta zelf de club te verlaten. Ambrosini speelt al sinds 1995, op een jaar na bij Vicenza, voor AC Milan. De 35-voudig international kwam tot liefst 324 duels en 29 doelpunten. Dit seizoen was voetbalde de controleur 22 wedstrijden.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.