Mislopen van promotie doet Alfons Groenendijk pijn

Door Voetbalcentraal, sunday 2012-05-20 16:30:00

Alfons Groenendijk is er met zijn FC Den Bosch niet in geslaagd om te promoveren. In het play-off duel tegen Willem ll gingen de Boschenaren met 2-1 onderuit. Het doet de oefenmeester pijn dat hij volgend seizoen niet in de Eredivisie werkzaam is. ''Willem II was ook de wat betere ploeg. Zij zijn wat meer ervaren dan wij. Maar dit doet natuurlijk wel pijn, erg teleurstellend'', aldus een realistische Groenendijk ''Ik denk dat we vandaag en in de aanloop naar de wedstrijd iets te veel tegenslagen te verwerken hebben gekregen. De rode kaart van Ralf Seuntjens bleek uiteindelijk het breekpunt. We waren dichtbij, maar dat telt niet''

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.