Van Nistelrooy gaat bij PSV aan de slag als spitsentrainer

Door Voetbalcentraal, wednesday 2013-06-19 10:00:00

Ruud van Nistelrooy maakt de eerste stappen in zijn trainerscarriere bij PSV. Voetbal International meldt dat de gepensioneerde voetballer de spitsen onder handen gaat nemen. De oud-speler van onder andere Manchester United en Real Madrid gaat meelopen met Twan Scheepers, die naast de aanvallers van het eerste elftal ook de spitsen van het beloftenteam en de A-junioren zal trainen. De leiding van PSV wil meer ex-voetballers bij de club betrekken. Hoofdtrainer Phillip Cocu wordt dit seizoen geassisteerd door Ernest Faber en Chris van der Weerden. Ruud Hesp moet de nieuwe keeperstrainer in Eindhoven worden.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.