Realistische Schaken: "WK gaat moeilijk verhaal worden"

Door Voetbalcentraal, wednesday 2013-11-13 18:38:00

Ruben Schaken kent een wisselvallig seizoen bij Feyenoord. De vleugelaanvaller is niet zeker van een basisplaats en verloor daardoor ook zijn plek bij het Nederlands elftal. In gesprek met Voetbal International toont de gelouterde buitenspeler zich realistisch. "Het WK in Brazilië gaat een moeilijk verhaal worden. Zelfs als ik wel speel, zal ik ongelofelijk goed moeten zijn om weer een kans te krijgen", beseft Schaken, die genoten heeft van de keren dat hij zich in Noordwijk mocht melden. "Ik heb wel even tegen mezelf moeten zeggen dat dit gewoon heel bijzonder is, ik bij Oranje. Soms is het goed je dat te realiseren." Eigenlijk had laatbloeier Schaken nooit verwacht Oranje te halen. "Ik dacht altijd van niet, inderdaad, maar toen ik voor het eerst werd geselecteerd, stak ik in een bloedvorm, zo erg dat ik het idee had de hele wereld aan te kunnen", aldus de Feyenoord, die benadrukt dat het niveau ongelooflijk hoog is. "Zelfs als ik op de brommer ben, krijg je nog alle ballen op maat. Dan kun je eigenlijk niet slecht spelen."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.