Hélène Heemskerk naar ADO: "Blij met nieuwe club"

Door Voetbalcentraal, tuesday 2014-02-11 16:07:33

DEN HAAG - Hélène Heemskerk vervolgt haar carrière bij ADO Den Haag Vrouwen. De 22-jarige verdedigster zat zonder club nadat de Stichting Vrouwenvoetbal Utrecht failliet werd verklaard. Tot voor kort kwam de Zevenhovense uit voor FC Utrecht Vrouwen. TEKST: Maarten de Jong Heemskerk trainde vorige week al mee met de groep van trainster Sarina Wiegman. Dinsdag wisten club en speelster zeker dat ze met elkaar in zee konden. "Ik ben blij met ADO Den Haag Vrouwen en kijk er naar uit om hier aan de slag te gaan", zegt de voetbalster in gesprek met Voetbal Centraal. De voormalige jeugdinternational was bezig aan haar vierde seizoen in de Domstad. Ze was onder trainer Jürgen Schefczyk een vaste waarde in het team. De Duitse oefenmeester had zijn speelster zelfs aanvoerster gemaakt. Bij ADO Den Haag Vrouwen treft Heemskerk een aantal bekenden. Tula de Wit en Tessa Oudejans maakten afgelopen zomer al de overstap van FC Utrecht Vrouwen naar de Hagenezen. Later een uitgebreid interview met Hélène Heemskerk over haar nieuwe avontuur!

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.