PEC gelooft in Europese stunt: ''Ik zie absoluut kansen''

Door Voetbalcentraal, wednesday 2014-08-20 14:24:00

PEC Zwolle maakt deze week haar Europese debuut. Aanstaande donderdag wacht in eigen stadion de eerste ontmoeting met Sparta Praag. Trainer Ron Jans gelooft in een stunt van zijn ploeg. Als PEC het tweeluik met Sparta Praag winnend afsluit, is plaatsing voor de groepsfase van de Europa League een feit. Het zou de eerste keer zijn in de clubhistorie. Jans acht zijn manschappen niet kansloos tegen de Tsjechische grootmacht. "Ik zie absoluut kansen en ben blij met deze tegenstander. Ze zitten niet in een sterke periode en moeten nu uit naar het onbekende Zwolle." Bart van Hintum, Jody Lukoki en Ryan Thomas liepen afgelopen zaterdag lichte blessures op in het competitieduel tegen FC Dordrecht, maar zullen donderdag gewoon inzetbaar zijn. Het geloof in een goede afloop leeft ook bij aanvoerder Bram van Polen. "Ik denk écht dat we de groepsfase kunnen halen. Het gevoel van de bekerfinale moeten we weer naar boven halen."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.