Rutten: ''Zal me paar dagen kosten om dit weg te stoppen''

Door Voetbalcentraal, sunday 2015-01-25 15:25:00

Feyenoord liet zondagmiddag na om op bezoek bij aartsrivaal Ajax drie punten te pakken. De Rotterdammers waren de dominerende partij en kregen voldoende kansen om te scoren, maar het duel eindigde in 0-0. Na afloop baalde trainer Fred Rutten. ''Daarom hou ik een rotgevoel over aan dit gelijkspel'', aldus Rutten op het digitale kanaal van Feyenoord. ''Gezien het spelbeeld en de kansenverhouding was het niet gek geweest als we vandaag met drie punten naar huis waren gegaan.'' De oefenmeester was wel blij met het spel van zijn team. ''We hebben Ajax op dezelfde manier bestreden als in onze thuiswedstrijd'', aldus Rutten. ''We waren vrij dominant en hebben afgezien van de laatste vijf minuten weinig weggegeven. Ik heb een uitstekend Feyenoord gezien.'' Desondanks heeft Rutten het wel moeilijk met het gelijkspel. ''k ben niet iemand die snel gefrustreerd is, maar het zal me misschien wel een paar dagen kosten om dit weg te stoppen. Daarna moeten we toch weer verder en ons richten op de volgende wedstrijd.''

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.