Goede zet van Ajax: ''Dat soort mensen kan goud waard zijn''

Door Voetbalcentraal, wednesday 2016-02-17 16:59:14

In Engeland kunnen zelfs de mindere goden met miljoenen smijten. Nederlandse (top) clubs hebben die financiële mogelijkheden niet. Pierre van Hooijdonk, oud-aanvaller van Feyenoord en Oranje, hecht in dat kader veel waarde aan een goed functionerend scoutingsapparaat. 'Pi-Air' looft de werkwijze van Leicester City, koploper in de Premier League: ''Waarbij mijn speciale aandacht natuurlijk uitgaat naar de spits, Jamie Vardy'', schrijft de Brabander in zijn column voor Voetbal International. ''Een paar jaar geleden weggeplukt bij Fleetwood Town en nu de koning van de Premier League. Vardy is het levende bewijs dat goede scouting het nog altijd kan winnen van het smijten met miljoenen op de transfermarkt.'' ''Hetzelfde geldt voor Riyad Mahrez, een prachtige speler die voor een schijntje is opgehaald bij Le Havre. Het verbaast me niks dat Arsenal de ontdekker van beide spelers, scout Ben Wrigglesworth, heeft aangetrokken. Zoals Ajax hoofd scouting Henk Veldmate bij FC Groningen heeft weggehaald. Dat soort mensen kan goud waard zijn voor je club'', aldus Van Hooijdonk.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.