Hels karwei voor Feyenoord: "Maar kansloos ben je nooit"

Door Voetbalcentraal, friday 2016-08-26 20:20:00

Loodzwaar. Dat is het beste woord dat past bij de groep die Feyenoord moet zien te overleven in de Europa League. Toch is Dirk Kuyt blij met de tegenstanders Manchester United, Fenerbahçe en Zorya Luhansk. "Ik vind het heel speciaal om tegen Fenerbahçe te spelen en terug te keren in Istanbul. Ik heb daar drie jaar met heel veel plezier gespeeld en weet zeker dat het voor ons als team een prachtige ervaring wordt om in die heksenketel te spelen", vertelt de 36-jarige aanvoerder van de Rotterdammers op de clubwebsite. Ook naar het treffen met Manchester United kijkt Kuyt enorm uit. "Spelen op Old Trafford is geweldig. United is gewoon wereldtop, zeker nu ze Zlatan Ibrahimovic en Paul Pogba hebben gehaald en José Mourinho de trainer is. Het is fantastisch dat we ons kunnen gaan meten met zulke topclubs. Dat is ook waarvoor je Europees voetbal speelt. En kansloos ben je nooit."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.