Nog niet scorende spits kan waarschijnlijk mee met Ajax

Door Voetbalcentraal, tuesday 2016-09-13 09:40:00

De kans is groot dat Bertrand Traoré donderdag in actie kan komen voor Ajax. Dat meldt het AD. De aanvaller van de Amsterdammers vliegt waarschijnlijk gewoon mee naar Athene, waar de hoofdstedelingen het in de groepsfase van de Europa League opnemen tegen Panathinaikos. De twintigjarige voetballer viel zondag nog geblesseerd uit in de wedstrijd tegen Vitesse. Hij had last van zijn hamstring. Traoré is een voetballer van Chelsea, die al uit werd geleend aan Vitesse. Nu maakt hij dus zijn meters bij Ajax. Scoren deed hij nog niet in Amsterdam. Voor Vitesse deed hij dat wel.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.