Ihattaren stapt over van RKC Waalwijk naar Fortuna Sittard

Door NOS Voetbal, thursday 2025-08-14 22:05:05

Mohamed Ihattaren zet zijn carrière voort bij Fortuna Sittard. De Limburgse eredivisieclub neemt de aanvallende middenvelder over van RKC Waalwijk, dat afgelopen seizoen degradeerde naar de eerste divisie. Ihattaren tekent in Sittard een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar. "Bij RKC Waalwijk heb ik de kans gekregen om mijn plezier in het voetbal terug te vinden, bij Fortuna krijg ik nu de mogelijkheid om de volgende stap te zetten", zegt Ihattaren op de website van zijn nieuwe club. "De gesprekken met de trainer waren erg goed en hebben mij overtuigd dat dit de juiste stap is, ook omdat ik graag in Nederland wilde blijven." Hoogste niveau Het was al langer duidelijk dat Ihattaren na de degradatie van de Brabanders op zoek was naar een andere club om op het hoogste niveau te kunnen blijven spelen. Het voormalig toptalent van PSV leefde na een moeilijke periode bij diverse (buitenlandse) clubs weer op bij RKC. Afgelopen seizoen speelde hij 24 wedstrijden in de eredivisie en was hij goed voor vier goals en vijf assists.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.