NEC wint ook niet van Go Ahead, ondanks razendsnelle goal Schuurs

Door NOS Voetbal, sunday 2026-09-20 20:25:06

NEC heeft voor de vierde keer op rij niet gewonnen in de eredivisie. In De Goffert speelden de Nijmegenaren, die vorig jaar derde werden, met 1-1 gelijk tegen Go Ahead Eagles. Na de pijnlijke nederlagen tegen SC Cambuur (3-0) en Juventus (5-0) en drie eredivisiewedstrijden zonder overwinning hoopte NEC zich juist te herpakken. De ploeg van coach Dick Schreuder kende wel een flitsende start. Perr Schuurs luisterde zijn eerste basisplaats bij NEC op met een razendsnel doelpunt. De verdediger kopte na een minuut een hoekschop van Tjaronn Chery tegen de touwen. Eind augustus tegen PEC scoorde hij als invaller ook al bij zijn rentree na drie jaar blessureleed. De goal leidde een flitsende start van NEC in, maar de thuisploeg verslapte te snel en uit het niets viel de gelijkmaker na een fout van keeper Nikolas Polster. De vervanger van de geblesseerde Gonzalo Crettaz, die in Turijn ook al in de fout ging, leverde de bal zomaar in, waarna Stefán Ingi Sigurdarson scoorde. Nuytinck voor Schuurs Bijna deed NEC daarna ook de 1-2 aan Go Ahead cadeau. Sigurdarson was op weg naar zijn tweede doelpunt, maar wachtte en twijfelde net te lang. Na rust kwam Bram Nuytinck in de ploeg voor doelpuntenmaker Schuurs. Beide verdedigers waren blijkbaar net fit genoeg voor één helft. Een andere invaller, Adam Tahaui, kreeg in de 70ste minuut een grote kans op de 2-1. Uit een voorzet van Dusan Tadic raakte hij de bal echter volledig verkeerd met het hoofd. NEC was beter in de tweede helft en joeg tevergeefs op de 2-1. Aan de andere kant lieten Sigurdarson en Dean James de grootste kansen van de Eagles liggen. In blessuretijd hadden beide teams nog kunnen scoren, maar het bleef 1-1.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.