Owono reageert voor het eerst op overlijden De Miguel: 'Kan aan niets anders denken'

Door NOS Voetbal, wednesday 2026-11-04 17:55:03

Jesús Owono heeft via een statement van zijn club FC Andorra voor het eerst van zich laten horen na het overlijden van Jesús de Miguel. De doelman gaat in zijn woorden "door de moeilijkste dagen van zijn leven". De 30-jarige De Miguel overleed dinsdag aan de gevolgen van een harde botsing met Owono in de competitiewedstrijd van zijn club Tenerife tegen Andorra, maandagmiddag in de Spaanse Segunda División. "Ik kan lastig woorden vinden en vind het heel moeilijk om te verwerken wat er is gebeurd", stelt Owono. "Ik weet dat er veel vragen zijn en ik ben bereid om alles te ondergaan op de meest respectvolle wijze." 'Rust zacht, Jesús' "Maar op dit moment kan ik eerlijk gezegd aan niets anders denken dan aan Jesús en de pijn die we voelen. Rust zacht, Jesús", besluit de aangeslagen keeper, 47-voudig international van Equatoriaal-Guinea. De doelman werd in het stadion door sommige toeschouwers uitgemaakt voor moordenaar en ontving op zijn sociale media een golf van beledigingen en bedreigingen. Owono heeft daarom zijn accounts allemaal afgesloten.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.